powrot
pracauslugi
portfoliokontakt

O MNIE

Nie lubię dużo mówić o sobie - wolę czyny. Pewnie dlatego moje ulubione przysłowie brzmi "Pusty dzban dźwięczy najgłośniej".

Oto moja osoba w kilku słowach.

Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zamiłowania i z zawodu informatykiem. Tytuł licencjata zdobyłem w Malopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej na kierunku: Rachunkowość i zarządzanie finansami. Zaś tytuł magistra zdobyłem na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku: Zarządzanie działalnością gospodarczą. Ta wiedza okazała się bardzo przydatna w czasie wieloletniej pracy przy wdrozeniach systemów informatycznych (głównie krakowskiej firmy CDN - obecnie Comarch).

Późniejsza edukacja była już ukierunkowana na informatykę. Ukończyłem studia podyplomowe Systemy i sieci komputerowe na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Dodatkowym efektem tych studiów było m.in. uzyskanie certyfikatów:

Microsoft Certified Technology Specialist - Windows Server 2008 Active Directory Configuration Microsoft Certified Technology Specialist - Windows Server 2008 Network Infrastructure Configuration Microsoft Course Completion - Implementing and Managing Windows Server 2008 Clustering Microsoft Course Completion - Core Solutions of Microsoft SharePoint Server 2013 Novell Data Center Technology Specialist Novell Certified Linux Administrator HP Accredited Technical Professional - Server Administrator V8 HP Accredited Technical Professional - Server Solutions V1

Moje hobby (pomijając sporty i inne rozrywki) to grafika komputerowa i tworzenie stron www. Moje skromne dokonania na tym polu w sekcji Portfolio„Wiedzieć co się wie i wiedzieć, czego się nie wie – oto prawdziwa mądrość”
Konfucjusz
TomaszKwiatkowski.Com © 2011 Polityka prywatności i prawa autorskie